Odpylacz do trocin

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu wyborowi w stron worków filtracyjnych z nowych środków również o różnym typie i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim istnieje problem z czarnym powietrzem dochodzącym w toku przemysłowym.

Niezwykle powszechne - filtry modułowe, które odczuwane są najczęściej w części drzewnej i meblarskiej, znacznie dobro realizują naszą wartość oraz przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej ofercie mamy również wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się dużą powierzchnią filtracyjną. Używane są do starych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z rady na bliską sieć mają silną powierzchnię filtracyjną.

Man PrideMan Pride. Formas naturais de ereção

Dużo wysoka gama proponowanych odpylaczy zapewnia nam optymalny dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo wiedz o naszej możliwości można otrzymać na lokalnej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są widoczne w klas przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej głowie zastosowanie i pozwala utrzymać w nim czystość, zaś w porządku zimy w trybie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.