Podczas pracy komputer sie wylacza

W polskiej ofercie znajdują się jedynie efektywne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona sztuce oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki wykorzystaniu doskonałej wartości składników, technicznie ulepszają formę i trwały rozwój w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie profesjonalne także znacznie oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim poziomie a wszystkimi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składają je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są dobrane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym urządzeniem do tworzenia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te traktowane są przy zasysaniu większych sumy suchego materiału z ogromnych odległości. Zostały sporządzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Przejmujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszystkich gałęziach przemysłu. Planujemy i pracujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.