Program ksiegowy t soft

Comarch ERP Optima toż szczególnie znany w Polsce program przygotowany dla delikatniejszych także wspanialszych firm z dowolnej dziedzinie. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest łatwo wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a dodatkowo doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z drugich branży i sektorów rynku, takich jak: handel oraz usługi, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie jest jedynie pozytywne, a oto kilka z nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem marki NeoNail jest prowadzącą międzynarodową spółką z branży stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z początku jej stania są blisko konsumentów, przekazując im dobre i innowacyjne produkty. Korzystając w bezpośredniej branży program Comarch Optima twierdzą, że każde transakcje sprzedają się przebiegać sprawniej.

Formexplode

Printemps jest absolutnie znaną siecią dużych sklepów, które fascynują się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów eleganckich oraz najwspanialszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zostawiły w rękach firmy Comarch zadanie przebudowy naszego systemu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej zapisuje się w biedy i wymagania firmy Printemps a będzie wciąż przy niej w następujących etapach rozwoju.

Oferta firmy Kontri.pl to znakomity asortyment bielizny, jak również odzieży i produktów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet stosowanych istnieje w postępowanie automatyczny, a jedynymi osobami, które korzystają udział w sztuk polecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to jakość z Włoch oferująca odzież dla żon oraz przyjaciół. Wraz z bardzo silnym rozwojem sieci, firma rozpoczęła poszukiwania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Ustawili na plan Comarch Optima.